bądź na bieżąco

Aktualności

28.05.2020

KOMUNIKACYJNY KURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

Zapraszamy na wakacyjny kurs języka hiszpańskiego. To drugi najpowszechniej używany język na świecie. Jego znajomość jest ważna zarówno dla tych, którzy chcą ubiegać się o lepszą pracę, jak i dla osób, które lubią podróżować. Jeśli dysponujesz czasem w wakacje, zainwestuj go w podniesienie własnych kwalifikacji. To się naprawdę opłaci!

Ofertę wakacyjnego kursu kierujemy do tych, którym zależy na szybkich efektach. Nauka jest tu intensywna, ale niezwykle skuteczna. Nasi doświadczeni lektorzy dołożą wszelkich starań, aby Twoja wakacyjna przygoda z językiem hiszpańskim przebiegała w przyjaznej, motywującej atmosferze. Przemyślana i dobrze zaplanowana formuła zajęć sprawi, że pozbędziesz się stresu i barier w porozumiewaniu się po hiszpańsku, z łatwością zrozumiesz tekst mówiony i pisany oraz wyeliminujesz niejasności gramatyczne.

Kurs obejmuje 12 godzin zegarowych. Spotkania będą odbywać się raz lub dwa razy w tygodniu. Cena: 240 zł. Kurs rozpocznie się przy zapisie min. 4 osób. Zapisy i rezerwacja miejsc pod numerem telefonu: 7 300 300 97.

Partnerem kursu języka hiszpańskiego jest STRZELNICA CS24 z Tarnowskich Gór.


 

Wszystkie aktualności

Nasza strona używa plików cookies, a korzystanie z niej oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej