bądź na bieżąco

Aktualności

20.09.2020

KURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Należący do grupy języków wschodniosłowiańskich język rosyjski jest na 7 pozycji w rankingu najczęściej używanych języków świata. Oprócz samej Rosji można się nim porozumieć m.in. na Białorusi, w Kazachstanie, Kirgistanie, Ukrainie, Gruzji czy Mołdawii.

Umiejętność posługiwania się językiem rosyjskim daje większe szanse na rozwój kariery osobistej, otwiera drzwi na rynki wschodnie umożliwiając rozwój działalności biznesowej i stwarza okazję do nawiązania nowych kontaktów w trakcie podróży zagranicznych.

Zapraszamy na kursy języka rosyjskiego na różnych poziomach zaawansowania. Przygotowaliśmy dla Was możliwość nauki w trybie stacjonarnym i online, indywidualnie i grupowo. Postaw na kurs, podczas którego skutecznie poszerzysz swoje kompetencje i zyskasz nowe możliwości zawodowe. Zapomnij o uciążliwym uczeniu się słówek i poznawaj język z przyjemnością. 

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy na kurs:

  • telefonicznie: 7 300 300 97 (od poniedziałku do piątku, w godz. 12.00-18.00);
  • za pomocą formularza na naszej stronie w zakładce ZAPISY ONLINE.

Wszystkie aktualności

Nasza strona używa plików cookies, a korzystanie z niej oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej