bądź na bieżąco

04.02.2021

PREZENT WALENTYNKOWY – BEZPŁATNE KARTY PRACY

Valentine’s Day coraz bliżej. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was językową niespodziankę! Do pobrania, za darmo dwie walentynkowe karty pracy z zadaniami dla dzieci, które fantastycznie łączą zabawę z nauką.

Na kartach pojawiły się walentynkowe motywy: serca, listy, prezenty czy kwiaty. Nie zabrakło również walentynkowych amorków. Karty zaprojektowane zostały z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i szkolnym. Znajdziecie na nich różne zadania, które zachęcą najmłodszych do aktywności – liczenie, dopasowywanie czy rysowanie. Zadania rozwijają także kreatywność i zdolności manualne dziecka. Mogą być też ciekawą pomocą podczas rozmowy z dziećmi o uczuciach.

Pobierz i wydrukuj: Valentine’s Day I

Pobierz i wydrukuj: Valentine’s Day II