bądź na bieżąco

Aktualności

10.08.2020

ŚWIETLICA EDUKACYJNA ZAPRASZA

Świetlica Edukacyjna BeClever zaprasza! Trwają zapisy na wakacyjne zajęcia językowe w terminach:

  • 17-21 sierpnia,
  • 24-28 sierpnia

Najmłodszym w wieku 5-10 lat oferujemy ciekawy program, w trzech różnych terminach, opiekę wykwalifikowanej kadry od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00. Uczestnicy wezmą udział w prestiżowym kursie językowym, opracowanym na podstawie programu National Geographic Learning Polska. Dodatkowo w programie: gry terenowe wokół szkoły, korzystanie z boisk szkolnych, warsztaty muzyczne, plastyczne, zajęcia z programowania, turnieje Play Station/X-Box. Zapewniamy smaczny obiad oraz podwieczorek. Cena: 389 zł / tydzień. Zajęcia odbywają się w małych grupach (4-6 osób), z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Dla dzieci w wieku od 11 do 15 lat przygotowaliśmy CHILLOUT ZONE w dwóch opcjach do wyboru: 10.00-14.00 lub 16.00-20.00 (od poniedziałku do piątku). W programie CHILLOUT ZONE m.in. zajęcia językowo-filmowe, turnieje gier PSP oraz gier planszowych, gry terenowe. W ramach spotkań odbędzie się komunikacyjny kurs języka angielskiego SUMMER SMALL TALK, opracowany na podstawie programu National Geographic. Cena: 229 zł za tydzień. Zajęcia odbywają się w małych grupach (4-6 osób), z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy i rezerwacja miejsc: 7 300 300 97.

Partnerzy:


Wszystkie aktualności

Nasza strona używa plików cookies, a korzystanie z niej oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej