bądź na bieżąco

Aktualności

10.09.2020

WŁOSKI WTOREK DLA MŁODZIEŻY

Od października zapraszamy młodzież na kurs języka włoskiego. Adresowany jest zarówno do osób rozpoczynających naukę języka włoskiego, jak i chcących rozwijać umiejętności językowe niezbędne do swobodnego porozumiewania się we wszystkich sytuacjach życia codziennego i zawodowego. 

Język włoski należy do czołówki najchętniej wybieranych języków obcych w szkołach językowych. Zdaniem nauczycieli, jest wyjątkowo przyjazny w nauce, ze względu na nieskomplikowaną fonetykę, a także przyjemnie brzmiące słowa. Włoski jest elastyczny, melodyjny i intuicyjny a budowanie zdań cechuje logika.

To wszystko sprawia, że już na samym początku kursu zauważysz postępy co pozytywnie wpłynie na Twój zapał do nauki. Dodatkowo, ucząc się języka włoskiego obcujesz jednocześnie z włoską kulturą, która należy do jednej z bogatszych i piękniejszych w Europie. Podczas kursu w naszej szkole uczymy swobodnego, poprawnego porozumiewania się, utrwalamy gramatykę i rozwijamy zasób słownictwa. Na bieżąco monitorujemy postępy i wspólnie wyznaczamy nowe cele, oswajamy kursantów z włoskim, wykorzystując ciekawe i łatwe do zapamiętania anegdoty. Spotkania odbywają się w kameralnych grupach liczących od 4 od 6 osób. Dzięki temu znacząco podnosi się jakość nauczania, lektor ma możliwość częstej rozmowy z kursantem oraz weryfikować jego postęp w nauce. 

Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu (wtorek), od października do czerwca, w godzinach popołudniowych. Czas trwania jednych zajęć: 60 minut. Liczba miejsc ograniczona. Kurs rozpocznie się przy zapisie min. 4 osób. Zapisy: tel.: 7 300 300 97; e-mail: kontakt@beclever.edu.pl.


Wszystkie aktualności

Nasza strona używa plików cookies, a korzystanie z niej oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej