Aleksandra Walczak

Lektor języka niemieckiego.

Język ten towarzyszy jej od dzieciństwa, a jego tajniki zgłębiała na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a także na Uniwersytecie w Lipsku. Do każdego kursanta podchodzi  indywidualnie, dostosowując tematykę zajęć i metody pracy do możliwości, zainteresowań i potrzeb każdego z nich. Na zajęciach kładzie nacisk na praktyczne zastosowanie języka, a więc komunikację. Uważa, że znajomość języka niemieckiego obok angielskiego stanowi dziś dodatkowy atut, stąd zachęcając was do przygody z językiem niemieckim przytacza motto:

„Englisch ist dein Muss, aber Deutsch ist dein Plus”