Ewelina Podzimska-Czerniewicz

Metodyka nauczania języków obcych, lektor języka angielskiego.

Absolwentka Filologii Angielskiej Uniwersytetu Śląskiego. Nauczyciel dyplomowany, który od 15 lat uczy dzieci, młodzież i dorosłych. Autorka projektów międzynarodowych Erasmus+ i Comenius, w 2016 roku otrzymała Nagrodę Burmistrza Miasta Radzionków za sukcesy dydaktyczne i wychowawcze.

Interesuje się nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi do nauki języka angielskiego oraz najnowszymi odkryciami neurodydaktyki, które wspomagają naukę języka obcego.

W swojej pracy stara się wspomagać rozwój każdego ucznia i motywować do zdobywania wiedzy.