Bobrowniki Śl. / Zbrosławice

ZAPISY ONLINE

  • Bobrowniki Śląskie
    ul. Ks. W. 
    Sojki 3 (Opoka)

Po wypełnieniu formularza online, w przeciągu 3 dni roboczych dostaniesz od nas wiadomość e-mail z propozycją kursu, warunkami, ceną oraz umową.

Nie zapomnij podać preferowanych przez Ciebie dni i przedziałów czasowych, w których kurs mógłby się odbywać. Jeśli nie znasz jeszcze swoich ograniczeń czasowych, nic nie szkodzi – na te informacje czekamy do 15 września. Możesz je podać telefonicznie, e-mailowo lub osobiście w Biurze Obsługi Klienta. Plan zajęć układamy w połowie września i przesyłamy do kursantów / opiekunów kursantów SMS-em w trzecim tygodniu września.

Pamiętaj! Wpłata pierwszej raty jest równoznaczna z zapisaniem się na kurs. Tylko umowy z opłaconą ratą mają zagwarantowane miejsce w grupie oraz pod ich preferencje czasowe układamy plan zajęć. Umowę w formie papierowej możesz odebrać w dowolnym momencie w Biurze Obsługi Klienta (zgodnie z godzinami pracy biura), najpóźniej w pierwszym tygodniu od rozpoczęcia zajęć.

Formularz online

Nasza strona używa plików cookies, a korzystanie z niej oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej