bądź na bieżąco

Aktualności

28.07.2020

FIRMA GODNA ZAUFANIA 2020

Z radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała certyfikat „Firma Godna Zaufania”.

To pierwszy w Polsce certyfikat przyznawany za nienaganną opinię klientów i partnerów, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelność. Certyfikat jest wyróżnieniem mającym na celu przede wszystkim pozytywną prezentację przedsiębiorstwa w sieci, a co się z tym wiąże – kreowanie jego dobrego wizerunku.

Certyfikaty „Firma Godna Zaufania” są przyznawane od 2013 roku dzięki analizie tzw. Współczynnika Opinii – algorytmu, na podstawie którego została stworzona zupełnie innowacyjna, autorska metodologia badań. Inicjatorem przedsięwzięcia jest firma CBOK Sp. z o.o., a sam certyfikat cieszy się opinią wiarygodnego wyróżnienia. Podstawą do jego przyznania są specjalistyczne badania opinii publikowanych w Internecie. Warunkiem pozytywnego przejścia weryfikacji jest posiadanie nieposzlakowanej opinii oraz wysokiej satysfakcji klientów.

To Wasza aktywność w sieci i przyczyniła się do budowania naszego wizerunku i wiarygodności. Dziękujemy! 


Wszystkie aktualności

Nasza strona używa plików cookies, a korzystanie z niej oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej