dla naszych Klientów

Oferty specjalne

CAMBRIDGE CHALLENGE 

Dla naszych ambitnych uczniów przygotowaliśmy wyzwanie językowe Cambridge Challenge, które trwa przez cały rok szkolny. Chcemy wspierać naszych uczniów w nauce języka angielskiego i dlatego stworzyliśmy zestawy pomocnych i ciekawych materiałów, które chętni uczniowie otrzymują do wykonania samodzielnie w domu. Z pomocą naszych zasobów online mogą szybko i efektywnie nauczyć się nowych zwrotów i słówek.

Nasze wyzwanie jest doskonałym przygotowaniem do testów lub egzaminów Cambridge English. W programie Cambridge Challenge zachęcamy naszych uczniów do czytania książek, gdyż wierzymy że czytanie tekstów w języku angielskim to nie tylko przyjemna, ale przede wszystkim bardzo skuteczna droga do podniesienia swojego poziomu znajomości tego języka. 


POGOTOWIE JĘZYKOWE 

Dla naszych kursantów prowadzimy tzw. POGOTOWIE JĘZYKOWE. Są to darmowe korepetycje językowe udzielane przez wyznaczonego lektora w przypadku dłuższej nieobecności ucznia lub problemów z nauką szkolną.

Terminy pogotowia ustalane są zawsze na początku roku szkolnego i każdy uczeń może korzystać z pomocy bez ograniczeń.  Zapisy na nasze pogotowie są obowiązkowe. Prosimy o kontakt z biurem na tydzień przed planowanym spotkaniem.


Kurs exam

MOCK EXAMS

Kursanci uczęszczający na kursy egzaminacyjne mogą sprawdzić swoje umiejętności zupełnie za darmo podczas wewnętrznych sesji egzaminacyjnych.

Egzaminy odbywają się na początku roku szkolnego oraz wiosną. Na egzaminy obowiązują zapisy. Na tydzień przed terminem egzaminu prosimy o kontakt z pracownikiem Biura Obsługi Klienta. 


IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE 

Organizujemy imprezy okolicznościowe z okazji Halloween, Mikołajek, świąt Bożego Narodzenia, Dnia Dziecka. Uczestniczymy w piknikach przedszkolnych i szkolnych na terenie Tarnowskich Gór, Radzionkowa i Bytomia. 

Współorganizujemy Śniadanie na świeżym lufcie, Tarnogórski Dzień Rodziny, Dzień Sąsiada. Od kilku lat sponsorujemy wydarzenia organizowane przez Tarnogórskie Centrum Kultury, Urząd Miasta Tarnowskie Góry, zaprzyjaźnione przedszkola i szkoły podstawowe.

Współpracujemy ze Stowarzyszeniem Tarnogórska-Rodzinka.pl (oddaliśmy nasze sale na potrzeby siedziby stowarzyszenia), jak również z TCK, z Miejską Biblioteką Publiczną im. B. Lubosza, Muzeum w Tarnowskich Górach oraz z wieloma firmami oferującymi usługi dla dzieci i rodziny.Nasza strona używa plików cookies, a korzystanie z niej oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej