dla naszych Klientów

Oferty specjalne

Zniżki dla stałych klientów na kursy grupowe

  • Rabat kontynuacyjny przy zapisach do końca czerwca! – minus 50 zł
  • Rabat rodzinny – minus 100 zł na kolejne dziecko
  • Rabat z kartą rodzina 5+
  • Rabat studencki – minus 50 zł
  • Rabat obozowy przy zapisach na obóz letni do końca marca – minus 100 zł

POGOTOWIE JĘZYKOWE BeClever!

Dla naszych kursantów mamy tzw. POGOTOWIE JĘZYKOWE, czyli DARMOWE KOREPETYCJE udzielane przez wyznaczonego lektora w przypadku dłuższej nieobecności ucznia lub problemów z nauką szkolną. Terminy pogotowia ustalane są zawsze na początku roku szkolnego i każdy uczeń może korzystać z pomocy bez ograniczeń.  Zapisy na nasze pogotowie są obowiązkowe. Prosimy o kontakt z biurem na tydzień przed planowanym spotkaniem.


Kurs exam

BeClever MOCK EXAMS

Kursanci uczęszczający na kursy egzaminacyjne mogą sprawdzić swoje umiejętności zupełnie za darmo podczas WEWNĘTRZNYCH SESJI EGZAMINACYJNYCH, które odbywają się zawsze na początku roku szkolnego oraz na wiosnę. Zapisy na nasze egzaminy wewnętrzne są obowiązkowe. Prosimy o kontakt z biurem na tydzień przed terminem egzaminu.


IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE z BeClever

Szkoła Językowa BeClever istnieje tylko dzięki Wam – naszym klientom!

To Wy inspirujecie nas i motywujecie do dalszej pracy!

W ramach podziękowania każdego roku organizujemy dla Was imprezy okolicznościowe z okazji Halloween, Mikołajek, Świąt Bożego Narodzenia, Dnia Dziecka. Uczestniczymy w piknikach przedszkolnych i szkolnych na terenie Tarnowskich Gór, Radzionkowa i Bytomia, jesteśmy współorganizatorem Śniadań na Polanie, Ohio Pikników oraz Dnia Rodziny, jak również sponsorem imprez organizowanych przez Tarnogórskie Centrum Kultury, Urząd Miasta Tarnowskie Góry, zaprzyjaźnione szkoły podstawowe i przedszkola. Współpracujemy ze Stowarzyszeniem Tarnogórska-Rodzinka.pl (oddaliśmy nasze sale na potrzeby siedziby stowarzyszenia), jak również z TCK, z Miejską Biblioteką Publiczną im. B. Lubosza, Muzeum w Tarnowskich Górach oraz z wieloma firmami oferującymi usługi dla dzieci i rodziny. Działamy z Wami i dla Was! Dziękujemy za wsparcie!Nasza strona używa plików cookies, a korzystanie z niej oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej