Program nauczania

National Geographic Learning

Dlaczego program nauczania National Geographic Learning jest tak skuteczny?

Program NG Learning jest oparty na długoletnim doświadczeniu, a  podręczniki stworzone zostały przez światowej sławy autorów, renomowanych redaktorów i najlepszych konsultantów z dziedziny metodyki nauczania języków obcych.

Dlaczego nauka języka oparta o autentyczne materiały przynosi najlepsze efekty dydaktyczne?

Wysoka jakość tekstów i materiałów wizualnych w podręcznikach NG Learning nie tylko buduje motywację uczniów do nauki, ale również poszerza ich wiedzę o otaczającej nas rzeczywistości oraz wzbudza w nich ciekawość i pozwala lepiej rozumieć świat.

 

W jaki sposób materiały do nauki języka NG Learning pomagają uczniom sprostać wymaganiom współczesnego świata?

W odróżnieniu od innych materiałów dydaktycznych, podręczniki NG Learning prowokują uczniów do krytycznego myślenia i uczą ich, w jaki sposób selekcjonować informacje. Dodatkowym pozytywnym aspektem są zadania projektowe realizowane w grupach, które rozwijają umiejętność współpracy i skutecznej komunikacji, a uczniowie, korzystający z podręczników NG Learning  zdobywają wiedzę na temat publicznego prezentowania swoich prac i poglądów.

Jak program NG Learning pomaga naszym uczniom stać się obywatelami świata XXI wieku?

Podręczniki National Geogrphic Learning wspierają uczniów w budowaniu pewności siebie w kontaktach międzyludzkich. Tematy poruszane w materiałach autentycznych uczą naszych słuchaczy odpowiedzialności za siebie i otaczający nas świat, jak również pokazują jak ważna jest otwarta postawa wobec innych ludzi.

 

Nasza strona używa plików cookies, a korzystanie z niej oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej