bądź na bieżąco

NAGRODA ORŁY EDUKACJI DLA NASZEJ SZKOŁY

Niezwykle miło nam poinformować, że nasza szkoła zajęła I miejsce w konkursie Orły Edukacji 2021.

Orły Edukacji to prestiżowa nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W konkursie kapitułą oceniającą są klienci. To ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach.

Nasza szkoła uzyskała ocenę 10.00 /10.00. Tym samym dołączyliśmy do grona liderów branży, wyznaczających kierunek, stawiających na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku w konkursie Orły Edukacji została wyróżniona nasza Świetlica Edukacyjna, zajmując II miejsce.

Więcej o konkursie i laureatach możecie przeczytać na stronie: www.orlyedukacji.pl.

Wszystkie aktualności