Anna Musielak

Metodyk nauczania języków obcych, lektor języka angielskiego

Absolwentka Filologii Angielskiej Uniwersytetu Śląskiego. W 2008 roku uzyskała tytuł doktora nauk humanistycznych. Od ponad 20 lat uczy dzieci (także grupy bardzo energicznych przedszkolaków), młodzież oraz dorosłych.

Prowadzi warsztaty oraz szkolenia metodyczne na międzynarodowych konferencjach (IATEFL, TESOL, ETAS, BELTA), a w wolnych chwilach pisze artykuły metodyczne oraz materiały do nauki języka angielskiego. Jest współautorką projektu unijnego „Synergia początkowej nauki języka angielskiego z edukacją wczesnoszkolną i nowoczesnymi technologiami informacyjno-komunikacyjnymi”.

Interesuje się wykorzystaniem dramy oraz kinezjologii edukacyjnej, a także nauczaniem międzyprzedmiotowym najmłodszych. Jest przekonana, że pasja i radością uczenia są najważniejsze w pracy nauczyciela.