Borys Wróblewski

Lektor języka angielskiego

Przygodę z językiem angielskim rozpoczął kilka lat temu, zafascynowany podróżami, które stały się jego wielką pasją. Codzienny kontakt z obcokrajowcami ułatwia mu zrozumienie różnorodności językowej i kulturowej, którą stara się przekazywać podczas zajęć.

Uważa, że nauka języka angielskiego to nie obowiązek, ale przede wszystkim fascynująca przygoda. W codziennej pracy z uczniami z powodzeniem wykorzystuje interaktywne metody, nieustannie doskonali swoje umiejętności w tym zakresie.

Uwielbia aktywność fizyczną. Pozwala mu to zachować energię i dynamikę niezbędną do pracy z najmłodszymi kursantami. W wolnych chwilach gra w Counter-Strika, dzięki czemu buduje relacje z uczniami poprzez wspólne zainteresowania.