Sonia Maselik-Tomczyk

Lektor języka angielskiego

W naszym zespole pracuje od 2018 roku. Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Śląskiem na kierunku kulturoznawstwo-media. Na Politechnice Śląskiej ukończyła studia o profilu metodycznym. Ukończyła również Szkołę Muzyczną im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach na profilu wokalistyki estradowej.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego różnych grup językowych. Podczas zajęć stara się zainspirować do rozwoju osobistego i świadomego prowadzenia własnej kariery zawodowej. Największy nacisk kładzie na umiejętności komunikacyjne. Jej celem jest to, aby uczniowie nie tylko rozwijali się językowo, ale również odnaleźli pasję, która stanie się w przyszłości ich pracą.

Nauczycielka, wokalistka, kompozytorka oraz autorka tekstów. Z powodzeniem udziela się w świecie muzyki, mediów oraz social mediów.

Nasza strona używa plików cookies, a korzystanie z niej oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej